Čistač (m/ž)

cistac-m-z

Opis posla

  • sprema i čisti javne prostorije (sanitarije, zajedničke prostorije)
  • brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela poštujući standarde i procedure hotela
  • profesionalni i diskretan odnos prema gostima čime pridonosi visokoj kvaliteti usluge
  • izvršava sve zadatke dobivene od strane nadzornice/domaćice

Uvjeti

  • diskretnost u radu
  • razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
  • izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • prednost kandidatima sa iskustvom

Strani jezici

  • aktivno znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski)

Stručna sprema

  • SSS za hotele 5*
  • NSS za hotele 4*

Vještine

  • brzina, spretnost

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok)
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, preraspodijeljeno radno vrijeme, pravo na godišnji odmor
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • dtjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacija i mogućnost napredovanja