Notice: Undefined index: cistac-kamp-m-z in /home/www-data/limes2/sites/jadranka.hr/smarty/templates_c/ea539a272467baa779d3b5a7564fca92a5b26bd3.file.careers.tpl.php on line 41

cistac-kamp-m-z

Opis posla

  • briga o higijeni u sanitarijama i oko njih
  • briga o racionalnoj potrošnji sredstava za čišćenje
  • izvještavanje o kvarovima i drugim promjenama na uređajima u prostorima koje održava
  • obavlja i druge poslove po nalogu domaćice

Uvjeti

  • prednost kandidatima sa iskustvom

Stručna sprema

  • NSS

Vještine

  • razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
  • posvećenost oržavanju higijene i kvalitete objekta
  • sklonost timskom radu

Što nudimo:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj
  • naknada za topli obrok u iznosu 40 kuna dnevno
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • uključivanje u program nagrađivanja