Concierge (m/ž)

concierge-m/z

Opis posla

  • stupanje u prvi kontakt s gostima
  • pružanje detaljnijih informacija o ponudi hotela i destinacije
  • prodaja izletničkih aranžmana
  • pribavljanje ulaznica za kazališna i sportska natjecanja
  • pozivanje rent-a-car službe, taxi službe
  • upoznavanje s ponudom kulturnih događanja i lokalim zanimljivostima destinacije
  • rezervacija stolova u mjesnim restoranima
  • briga o dodatnim uslugama gostiju, briga o slobodnom vremenu gosta
  • izdavanje naloga nosačima prtljage, poslužiteljima na parkiralištu i garaži
  • svi ostali poslovi prema uputama voditelja recepcije

Uvjeti

  • stručna sprema: bacc / mag, FMTU ekonomije, filozofski
  • strani jezici: aktivno znanje minimalno tri strana jezika: prvi strani jezik engleski, ostali njemački i talijanski jezik
  • prednost poznavanje recepcijskog programa Micros Opera
  • radno iskustvo: minimalno dvije godine

Vještine

  • informatička pismenost
  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora maksimalno do 6 mjeseci rada
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja

  • Sezonski s mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme.