Kotlovničar/domar (m/ž)

kotlovnicar/domar
Opis radnog mjesta
  • održavanje postrojenja
  • otklanjanje kvarova po radnom nalogu poslovođe održavanja

Uvjeti

  • stručna sprema: SSS elektrotehnika, strojarstvo
  • stručni ispiti za upravljanje energetskim postrojenjima
  • aktivno znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik)
  • zdravstvena sposobnost
  • radno iskustvo: dvije godine

Vještine

  • poznavanje rada energetskih postrojenja
  • spretnost
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade za zaposlenike s prebivalištem izvan Lošinja
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora maksimalno do 6 mjeseci rada
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu za zaposlenike s prebivalištem izvan Lošinja
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja