Notice: Undefined index: pekar-m/z in /home/www-data/limes2/sites/jadranka.hr/smarty/templates_c/ea539a272467baa779d3b5a7564fca92a5b26bd3.file.careers.tpl.php on line 41

pekar-m/z

Opis posla

  • priprema i pečenje proizvoda od brašna i pekarskih proizvoda (kruhova, kolača, tjestenine)
  • praćenje i kontrola proizvodnog procesa
  • provođenje i praćenje kontrolnih mjera po HACCP sistemu i ISO standardu u proizvodnom procesu
  • koordinacija rada u smjeni prema planu proizvodnje i propisanom organizacijom rada
  • obavljanje ostalih poslova (usmene i pismene) po nalogu poslovođe pekare

Uvjeti

  • stručna sprema: KV pekar ili NSS s iskustvom (početak rada na poziciji pomoćni pekar)spremnost na rad u smjenama
  • zdrastveno sposoban - radno mjesto s posebnim uvjetima rada
  • punoljetnost (18 godina)
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima: jedna do dvije godine

Vještine

  • odgovoran i profesionalan pristup poslu

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj i jedan obrok bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • refundiranje troškova sanitarne knjižice (ugovor o radu mora biti ispoštovan)
  • refundiranje troškova specijalističkog pregleda
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, pravo na godišnji odmor
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • produženje Ugovora o radu za preraspodjeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore