Pomoćni konobar (m/ž)

pomocni-konobar-m/z

Opis posla

  • organizacija stolova
  • postavljanje i apserviranje (raspremanje) stolova u restoranu
  • briga o željama i potrebama gostiju
  • briga o čistoći opreme, inventara i prostora

Uvjeti

  • točnost i urednost
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
  • gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostu
  • fleksibilnost, kreativnost
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • poželjno iskustvo rada 3 mjeseca

Strani jezici
  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanki jezik)

Stručna sprema
  • prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera KONOBAR

Vještine
  • izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok)
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, preraspodijeljeno radno vrijeme, pravo na godišnji odmor
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacija i mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja

  • Sezonski s mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme.