Pomoćni prodavač (m/ž)

pomocni-prodavac-m/z

Opis posla

  • posluživanje, savjetovanje kupca, prodaja robe, naplaćivanje
  • zaprimanje, izlaganje robe, isticanje cijena i kontrola rokova
  • pripremanje robe i održavanje urednosti i čistoće opreme i objekta
  • obavljanje drugih poslova po nalogu poslovođe i zamjenika poslovođe

Uvjeti

  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo kupaca
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • radno iskustvo: 0 - 1 godina

Strani jezici
  • poznavanje barem jednog stranog jezika

Stručna sprema
  • SSS ili KV

Vještine
  • komunikativnost
  • spretnost

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj i jedan obrok bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • refundiranje troškova sanitarne knjižice (ugovor o radu mora biti ispoštovan)
  • refundiranje troškova specijalističkog pregleda
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, pravo na godišnji odmor
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • produženje Ugovora o radu za preraspodjeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

Vrsta zaposlenja

  • Sezonsko zaposlenje.