Notice: Undefined index: radnik-na-odrzavanju-okolisa-m/z in /home/www-data/limes2/sites/jadranka.hr/smarty/templates_c/ea539a272467baa779d3b5a7564fca92a5b26bd3.file.careers.tpl.php on line 41

radnik-na-odrzavanju-okolisa-m/z

Opis posla

  • održavanje okoliša oko objekata
  • komunikacija sa odjelima domaćinstva i recepcije
  • rad na otvorenom
  • briga o funkcionalnosti uređaja i opreme
  • izvođenje jednostavne radove održavanja poslovnih prostora i sudjelovati pri njihovom uređenju i preuređenju
  • čistiti i održavati uređaje i opremu te prostore, okoliš i zelene površine

Uvjeti

  • poznavanje osnovnih biljnih kultura
  • znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima
  • prednost: osposobljenost za rukovanje motornom pilom i kosilicom

Strani jezici
  • poželjno znanje engleskog jezika

Stručna sprema
  • SSS

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora maksimalno do 6 mjeseci rada
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja