Notice: Undefined index: radnik-u-hortikulturi-kamp-m-z in /home/www-data/limes2/sites/jadranka.hr/smarty/templates_c/ea539a272467baa779d3b5a7564fca92a5b26bd3.file.careers.tpl.php on line 41

radnik-u-hortikulturi-kamp-m-z

Opis posla

  • briga o hortikulturnoj uređenosti svih nasada u kampu
  • briga o čistoći glavne plaže, prostora oko mobilnih kućica, dječjeg i sportskog igrališta
  • priprema novih sadnica u rasadniku
  • obavljnje ostalih poslova po nalogu šefa kampa

Uvjeti

  • poznavanje osnovnih biljnih kultura
  • znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima
  • radno iskustvo: 0-1 godine

Stručna sprema
  • NSS

Što nudimo:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj
  • naknada za topli obrok u iznosu 40 kuna dnevno
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • uključivanje u program nagrađivanja