Spasilac na bazenu/plaži (m/ž)

spasilac-na-bazenu/plazi-m/z

Opis posla

  • briga o sigurnosti kupača
  • preventivno djelovanje u bazenu / plaži
  • pružanje prve pomoći i spašavanje života u bazenu / plaži
  • korištenje opreme i sredstava za izvlačenje i spašavanje utopljenika
  • postavljanje ležaljki na plaži, podizanje i spuštanje suncobrana, donošenje čistih ručnika i odnošenje prljavih
  • poravnanje ležaljki i stolova na kraju radnog dana
  • održavanje čistoće oko prostora bazena / plaže
  • briga o sigurnosti na bazena / plaže
  • pružanje uljudne i profesionalne usluge u svakom trenutku
  • pružanje svih informacija gostima hotela
  • osigurava da se mjesto rada kao i prostor koji ga okružuje drži čistim i organiziranim čitavo vrijeme

Uvjeti

  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • radno iskustvo: 0 - 1 godine

Strani jezici
  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)

Stručna sprema
  • licenca / Certifikat Crvenog križa spasilac na otvorenim vodama
  • SSS

Vještine
  • brzina, spretnost

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok)
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, preraspodijeljeno radno vrijeme, pravo na godišnji odmor
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacija i mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja

  • Sezonski s mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme.