Vozač "C" kategorije (m/ž)

vozac-c-kategorije-m/z

Opis posla

  • dostava robe kupcima prema dnevnom rasporedu ili prema nalogu nadređene osobe
  • sudjelovanje u ukrcaju i iskrcaju robe
  • popunjavanje i ovjera putnog radnog lista
  • izrada zapisnika o lomu ili manjku robe
  • briga o tehničkoj ispravnosti vozila
  • obavljanje ostalih poslova po nalogu voditelja logistike

Uvjeti

  • stručna sprema: SSS ili KV vozač
  • vozačka dozvola: B, C, C1
  • zdravstvena sposobnost - radno mjesto s posebnim uvjetima rada
  • radno iskustvo: poželjno radno iskustvo u skladišnom poslovanju (1 - 2 godine)

Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj i jedan obrok bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • refundiranje troškova sanitarne knjižice (ugovor o radu mora biti ispoštovan)
  • refundiranje troškova specijalističkog pregleda
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, pravo na godišnji odmor
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

  • produženje Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore