Spasilac/radnik na bazenu u Aquaparku (m/ž)

spasilac/radnik-na-bazenu-u-aquaparku-m/z

Opis posla

  • briga o sigurnosti kupača
  • preventivno djelovanje u bazenu
  • pružanje prve pomoći i spašavanje života u bazenu
  • pomoć i kontrola procesa izdavanja, postavljanja i spremanja ležaljki
  • održavanje čistoće oko prostora bazena

Uvjeti

  • Uvjerenje o osposobljenosti za spasioca na otvorenim vodama Hrvatskog Crvenog križa
  • stručna sprema: SSS
  • strani jezici: aktivno znanje minimalno jednog stranog jezika
  • prednost kandidatima s radnim iskustvom

Vještine

  • brzina, spretnost
  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu

Što nudimo

  • rad u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj
  • naknada za topli obrok u iznosu 40 kuna dnevno
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • uključivanje u program nagrađivanja